A walk in Cracow.

Ten post powinien pojawić się tutaj wcześniej, jednakże byłam odrobinę zajęta sprawami związanymi z uczelnią oraz pakowaniem się na wyjazd do Chorwacji. Bardzo nie lubię się pakować, zawsze mam wrażenie, że czegoś zapomnę i niejednokrotnie już nie było to tylko złudne myślenie. Ale jak widać w końcu udało mi się zająć blogiem, tak więc ad rem.
Mam na sobie zwężane u dołu, z wysokim stanem spodnie oraz asymetryczną bluzkę z przewiewnego materiału. Zawiera ona naramienniki pokryte małymi ćwiekami. Ponieważ nie pasowały one do codziennego stroju, postanowiłam zakryć je marynarką. Doskonale jednak bluzka ta sprawdzi się w wieczorowej, imprezowej stylizacji. Tutaj jako dodatek do całości stroju użyłam białego zegarka, którego złote elementy delikatnie podkreślają kolor marynarki.
Outfit mój składa się z dość basic’owych rzeczy, ale myślę, że połączone razem, szczególnie z brzoskwiniowym żakietem tworzą całkiem fajny, może nawet nieco elegancki zestaw.

 

 

 

             W sierpniowym poście wspominałam, że niestety buty z kolekcji The New Icons H&M są dla mnie niewygodne, tak więc poniżej możecie zobaczyć wersję tego samego outfit’u, lecz z komfortowym, płaskim obuwiem. Ciao! ;* Kinga.
ph. by Eva ;*
Kinga:
jacket – TopShop
trousers – Reserved
blouse – Zara
shoes – H&M
watch – Kraina Skarbów

54 thoughts on “A walk in Cracow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>