On holiday.

             I tak o to zaczął się wrzesień. Być może powinna tutaj pojawić się stylizacja a’la back to school, lecz byłoby to niezgodne z tym co u mnie słychać. My studenci mamy to szczęście, że zaczynamy kolejny rok akademicki dopiero od października. Z tego tytułu zamierzam jeszcze cieszyć się wakacjami przez najbliższy miesiąc ;).
             Zdjęcia, które możecie zobaczyć poniżej, zostały wykonane jeszcze podczas pobytu nad Morzem Czarnym stąd ich bardzo słoneczny, wakacyjny klimat. Mam na sobie luźną, przewiewną koszulę z delikatnym, w pastelowych odcieniach ombre. Do tego włożyłam czarną, koronkową spódnicę. Jesienią najprawdopodobniej zastąpię ją dopasowanymi również czarnymi spodniami.
P.S. Wszystkim, którzy już teraz zaczynają kolejny rok szkolny życzę dużo wytrwałości i powodzenia w nauce. Znajdźcie również czas na rozwijanie swoich pasji poza szkołą, spełnianie marzeń oraz spotkania z przyjaciółmi, bo przecież nauka to nie wszystko… Ciao! ;* Kinga.
ph. by Sara Krzyżyk ;*
Kinga:
blouse – H&M
skirt – Pull&Bear
shoes – Ryłko

81 thoughts on “On holiday.

  1. ah, ten studencki wrzesień <3
    zakochałam się w Twoim naszyjniku! jest piękny i przyciąga spojrzenie :-) z przyjemnością dołączam się do obserwujących, mam nadzieję, że Ty zaobserwujesz mnie także 😀

    btw. zaczynasz dopiero studiować czy już studiujesz? 😉 xoxo

  2. U mnie w szkole zaczęła się istna tortura. Matematyka, geografia i niemiecki mnie przytłaczają. Panie chcą się chyba na mnie wyżyć.
    Jasne, że obserwujemy. Ja już : fotografia-muzyka-nimi.blogspot.com

  3. Wow , bardzo fajne zdjęcia , jesteś fotogeniczna . Zazdroszczę dodatkowego miesiąca wakacji : ) . + Pytałaś o obserwację , a więc ja już , czekam na Cb : lublins.blogspot.com .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>