Happy B-day.

Dziś… dziś kończę 20 lat. Z jednej strony 5305 dni to całkiem sporo ;D, ale tak naprawdę jeszcze więcej przede mną. Dzień urodzin sprawił, że zaczęłam zastanawiać się nad tym co do tej pory osiągnęłam, które marzenia zrealizowałam, a także kim chciałabym być i co chciałabym w życiu osiągnąć. Na pewno ostatni rok mnie zmienił, chyba odrobinę dorosłam ;), nie wiem czy było to spowodowane wyjazdem na studia do Warszawy, zmianą otoczenia, poznaniem nowych ludzi… jednak czuję, że podjęłam wiele trafnych decyzji. Jedną z najlepszych, a zapewne i najlepszą było wybranie medycyny jako kierunku studiów.
Jeśli chodzi o bloga to stał się dla mnie odskocznią od codzienności, możliwością rozwijania swoich zainteresowań. Obecnie mam o wiele więcej czasu na prowadzenie go, więc stay tuned. Ciao! ;* Kinga.

 

A o to zdjęcie z Klaudią, dzięki której już niedługo będziecie mogli oglądać moje stylizacje ;).

39 thoughts on “Happy B-day.

  1. skoro piszesz, że się zmieniłaś, że jesteś na medycynie, to tak uważam, że to na pewno te studia Cię zmieniły :) gratuluję tych studiów :) i wszystkiego najlepszego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>