Denim vest.

                Na szczęście są to ostatnie zdjęcia zawierające jakiekolwiek oznaki zimy. Obecnie jest już o wiele cieplej jak przystało na wiosnę. Co do outfit’u to przede wszystkim należy zwrócić uwagę na kamizelkę. Jeans w tym sezonie jest praktycznie wszędzie, na ulicach królują jeansowe koszule, kurtki, shorty. Ja zdecydowałam się na tą o to kamizelkę, zawierającą w sobie dość dobrze znany nam motyw amerykańskiej flagi.
Nigdy nie przypuszczałam, że ubiorę cokolwiek co ma baskinkę, jednakże tej spódnicy nie sposób było się oprzeć. Jest kobieca i podkreśla talię. Ubrałam do niej kremową bluzkę z mocno prześwitującymi rękawami, zakończonymi delikatnym haftem. Do tego mój ulubiony płaszcz, który na dzień dzisiejszy już został schowany głęboko w szafie wraz z resztą cieplejszych ubrań. Ciao! ;* Kinga.

 

 

 

 

 

 

 

Kinga:
coat – Zara
shirt – Pull&Bear
skirt – H&M
vest – Cubus

105 thoughts on “Denim vest.

  1. the vest looks great with the outfit and i love the tops too…you look really cute ..do visit us whenever yu can and if you like it , maybe we follow each other ????:)

    XOXO
    canvirries03.blogspot.com

  2. Hey girly! Great look! I wanted to invite you to enter a giveaway I am hosting on my blog right now (there are only 9 more days to enter and there are 0 entries as for now.. so you have GREAT chances of winning a 20$ voucher to spend towards new sunglasses! :) Come and check it out! :) Kisses!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>