Burgund

Tak… jakiś czas temu – a konkretniej 2 mięsiące temu – (czas bardzo szybko mija!) zaczęły się studia. Spowodowało to pewien zastój na blogu jednak będziemy robić wszystko, aby nowe wyzwania w postaci kolosów i tym podobnych nie zakłóciły jeszcze bardziej pracy nad blogiem.
Zima już nas dopadła! Ja korzystając z okazji kiedy zdołałam jeszcze wyjść do zdjęć bez grubaśnej kurtki zrobiłam to. Burgund jak wiemy jest w tym sezonie niezwykle modny. Powoli zaczyna go przybywać na polskich ulicach, przez co niedługo pewnie mi się znudzi. Póki co bardzo go lubię i wykorzystałam właśnie ten kolor do mojej „stylizacji”. Oprócz burgundowego swetra mam na sobie czarną skórzaną spódnicę. Polowałam na taka dość długo aż w końcu znalazłam tę jedyną (w odpowiedniej cenie i fasonie, który nie zniekształci mojej sylwetki). Całość dopełniłam starym paskiem mojej mamusi, ciężkimi czarnymi butami oraz uroczym kapeluszem, który dodał mojemu outfitowi lekkiej nonszalancji.

 

 

 

Martyna

46 thoughts on “Burgund

  1. Świetna stylizacja, świetne połączenie kolorów i materiałów. W spódniczce się po prostu zakochałam, byłabym bardzo wdzięczna gdybyś zdradziła skąd ją masz 😉

  2. Hey dears!
    Thanks for your comment! Your blog is lovely! Would you like to follow each other? Come over, follow me and I will follow back! Would be lovely!
    Have a perfect start in the week!
    xx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>