Gray & blue.

Cześć :),
co u Was? Jak mija Wam świąteczny czas?
Ja korzystając z chwili wolnego postanowiłam tutaj co nieco wrzucić. Od jakiegoś czasu bardzo lubię chodzić w bluzach, pewnie dlatego, że są bardzo wygodne, ciepłe i pasują do wielu rzeczy. Dziś zestawiłam granatową, nieco sportową bluzę z elegancką szarą spódniczką. Początkowo obawiałam się, że spódniczka z zakładkami będzie optycznie poszerzać sylwetkę, na szczęście ta nie powoduje takiego efektu. Do spódniczki dołączyłam czarne podkolanówki, dzięki którym można nosić cienkie rajstopy i nie marznąć.

1

25

Pisząc tą notkę, zdałam sobie sprawę jak bardzo ten look podobny jest do początków blogowania, szczególnie do „The United Kingdom’s flag”. Świadczy to o tym, że mój styl nie zmienia się drastycznie. Zauważyłam jednak, że od tamtej pory bardzo zmieniły się rysy mojej twarzy. Jest to na pewno zasługą aparatu ortodontycznego, który noszę już ponad 1,5 roku. To niesamowite jak bardzo da się poprawić swój wygląd bez jakichkolwiek zabiegów chirurgicznych. Myślę, że decyzja o założeniu aparatu jest jedną z lepszych jakie podjęłam i zdecydowanie tego nie żałuję. Co prawda można przeczytać na temat zniszczenia szkliwa oraz nadmiernego odkładania się kamienia nazębnego podczas noszenia aparatu, wydaje mi się, że to po prostu wynika z nieprawidłowej, niewystarczającej higieny. Już niebawem będę kończyć leczenie ortodontyczne i wtedy będę mogła nieco więcej wypowiedzieć się na ten temat.

1a

2

20a

4

Uzupełnieniem look’u jest mój ukochany płaszcz, który mam już kilka lat i który miał przyjemność pojawić się już na tym blogu nie raz (tutaj – był nawet śnieg!). Jest to jedna z tych rzeczy, którą mogę nosić i nosić bez znudzenia.

24

9

16

14

7h

7d
A i oczywiście z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wesołych, rodzinnych chwil, spełnienia marzeń… oraz tego abyście byli po prostu szczęśliwi i zadowoleni z własnego życia :).
K.

ph. by Sara

  • blouse – H&M
  • skirt – Mohito
  • coat – Zara
  • knee-high socks – H&M
  • shoes – River Island

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>