Oversized shirt as a dress.

Cześć ;),
chcę podzielić się z Wami moją wakacyjną, plażową stylizacją. Postanowiłam wykorzystać oversize’ową koszulę jako sukienkę. Udało mi się ją upolować podczas letniej wyprzedaży w Zarze. Nic bardziej wygodniejszego, dodatkowo zakrywa ramiona, więc można nieco ochronić się przed promieniami Słońca. Włożyłam do niej wianek z drobnych kwiatów, który sprawił, że cały look stał się bardziej dziewczęcy i świeży. Jesienią zamierzam nosić tą koszulę do legginsów lub jeansowych spodni.

001

a00DSC_0067

010

08

A tutaj lista moich ostatnio ulubionych kawałków:

02

013

Autorką zdjęć jest moja mama, za co bardzo jej dziękuję :*. Zdjęcia na plaży wg mnie nie należą do najłatwiejszych, ze względu na ostre Słońce o tej porze roku, które świeci prosto w oczy powodując ich mrużenie. Starałam się więc znaleźć odrobinę cienia, co nie było proste. Zastanawiałam się też nad ubraniem okularów przeciwsłonecznych, ale po ich włożeniu okazało się, że przytłaczają strój.

aaDSC_0241a

00DSC_0314

aDSC_0278a

Przedstawię Wam jeszcze kilka zdjęć w wersji black&white:

bw0DSC_0048

bw01

bw00DSC_0048

bwaDSC_0278a

Instagram: whatkingalikes
Instagram: whatkingalikes

ph. by mum :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>